www.quick-step.cz/livyn

Quick-Step Livyn jsou tvrdé a praktické vícevrstvé podlahy s tištěným povrchem v různých barvách. Díky vysoce kvalitnímu syntetickému jádru jsou podlahy Livyn vodotěsné a tlumí hluk. Podlahy Livyn navíc působí velmi teple a měkce na nohy, a protože jsou výjimečně tenké, lze je snadno položit na stávající rovné podlahové krytiny. Podlahy Livyn tvoří čtyři vrstvy:

 

Co je to Livyn?

1. VRCHNÍ OCHRANNÁ POLYURETANOVÁ VRSTVA

Vrchní ochranná polyuretanová vrstva chrání podlahy Livyn proti špíně, skvrnám a škrábancům a usnadňuje jejich čištění. Extra-matná úroveň lesku propůjčuje podlahám Livyn skutečně autentický vzhled.

2. TRANSPARENTNÍ NÁŠLAPNÁ VRSTVA

Transparentní nášlapná vrstva nabízí maximální ochranu proti běžnému opotřebení. Pro komerční aplikace jsme vyvinuli produktovou řadu Essential Pro, která má ještě silnější nášlapnou vrstvu.

3. DEZÉNOVÁ VRSTVA

Vysoce kvalitní dezénová vrstva je dostupná v 15 různých vzhledech. Prvotřídní tiskové metody zajišťují stylový a nadmíru realistický efekt.

4. VODĚODOLNÉ A ZVUK TLUMÍCÍ JÁDRO

Voděodolné a zvuk tlumící jádro poskytuje pohodlí a trvanlivost. Pokud se rozhodnete pro podlahu Essential Click V4, tato vrstva obsahuje také skleněná vlákna pro vyšší stabilitu a osvědčený patentovaný systém Uniclic pro rychlou a snadnou instalaci bez lepidla.

Všimněte si, že podlahy Quick-Step Livyn jsou dodávány ve dvou verzích v závislosti na instalační metodě, tedy jako plovoucí nebo lepené.