Creation 70

CREATION 70 je nejvyšší řadou vinylových dílců Gerflor. Tato kolekce vyniká především širokou paletou exkluzivních dekorů, které u konkurence nenajdete. Díky silné nášlapné vrstvě 0,7 mm splňuje Creation 70 nejvyšší zátěžovou třídu 34/43 a je vhodný zejména do obchodů, hotelů a restaurací. Kolekce Creation 70 se pyšní prestižním oceněním za design – Red Dot Design award. 

Creation 55

Inovovaná kolekce celoplošně lepených vinylových dílců Creation 55 vychází z bývalé kolekce Insight. Tuhá konstrukce podlahy, o celkové tloušťce 2,5 mm, zajišťuje vinylu maximální odolnost. Creation 55 tak můžete, díky užitné třídě 33/42, položit i do prostor se specifikací semi-contract. Zkosené hrany od sebe efektně oddělují jednotlivé dílce, které jsou opatřeny transparentní nášlapnou vrstvou silnou 0,55 mm se speciální úpravouPUR+ pro zajištění delší trvanlivosti, omezení možnosti poškrábání nebo oděru a snížení používání čistících prostředků. Tato vinylová podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti včetně kuchyně či koupelny a nabízí množství dřevěných i kamenných dekor.

Creation 30

Creation 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců určených především pro bytové využití.Mimo to je ideální také pro projekty rekonstrukcí nebo výstavby hotelů. Zde
je tato podlaha využívána nejvíce do pokojů. Mnoho dekorů z uvedené kolekce pak naleznete také ve variantách v zámkovém provedení nebo lepené verzi Creation 55. Uživatel tak může kombinovat stejný dekor s různou aplikací dle potřeby a místa. Designovým prvkem jsou jemně zkosené hrany dílců tvořící V-spáru. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ ochranná vrstva. 

 

DEKORY:

https://www.gerflor.cz/products-end-users/podlahy/creation-30.html

 

CENÍK: 

https://www.gerflor.cz/media/33-czech-website/cz-residential/gerflor-cz-cenik-cz-03-2018.pdf