GERFLOR

   Značka Gerflor je naprosto neoddiskutovatelnou zárukou vysoké kvality; nabízí komplexní výrobní řady vinylových podlah. V případě vinylů Gerflor se jedná o prověřený materiál, který stále získává na oblibě. Pokud se dobře položí, je extrémně dlouhověkký. Tento materiál nejvíce oceníte při použití na podlahové vytápění. Díky skladbě materiálu a technologii pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Inovativní design zaručuje realistický vzhled dřeva, dlažby nebo kamene. Pro ještě větší zvýraznění jsou jednotlivé vinylové dílce opatřeny velice atraktivními přiznanými spárami. Povrchová úprava PUR zaručuje, že se bude podlaha po celou dobu užívání snadno udržovat a čistit. Při výrobě vinylů nejsou použity zdravotně závadné suroviny (např. těžké kovy, zdraví škodlivá změkčovadla, rozpouštědla, formaldehyd atd.). Tato podlahová krytina je proto vhodná také do místností, kde si hrají děti nebo dovádějí domácí mazlíčci. Gerflor má v nabídce jak vinylové dílce lepené, zámkové, tak i samolepící nebo speciální tiché podlahy Top Silence.

 Stálé inovace

Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

  • Jednodušší pokládka i použití
  • Optimální komfort
  • Inovativní a působivé dekory
  • Mimořádná odolnost proti poškození
  • Respekt k životnímu prostředí
 

Netoxické podlahoviny 

Bez nebezpečí formaldehydových emisí a s velmi dobrými výsledky v testu VOC emisí. Podlahové krytiny Gerflor, jejichž emise se řídí Evropskými standardy, jsou výrazně pod povolenou horní hranicí.

Méně než 50% výrobců v Evropě splnilo požadavky ISO 14001, GERFLOR ano!

Společnost GERFLOR v Evropě splňuje požadavky ISO 14001 a přijala závazek průběžně snižovat dopad výroby na životní prostředí.

Výrobní odpad recyklujeme přímo ve svých závodech

Téměř 100% naší produkce odpadu je recyklováno a znovu používáno k výrobě vnitřních vrstev nebo podložek v souladu s technickými specifikacemi a předpis.

Analýza životního cyklu

Anylýza životního cyklu produktu je jeden z hlavních způsobů jak omezit dopad výroby na životní prosředí. Životní cyklus produktu představuje uzavřený kruh – výroba, dodání, instalace, provozní náklady, náklady na údržbu, likvidace, recyklace.

 

 

 https://www.gerflor-pvc.cz/