StepLaminate 

je vlastní značka laminátových plovoucích podlah vyráběných technologií přímé laminace DPL v německém výrobním závodě Egger ve Wismaru pro mateřskou společnost StepStyle. Jádro podlahy tvoří kvalitní HDF deska kvality E1 se zvýšenou odolností proti vlhkosti (> 800 kg/m2). Plovoucí podlaha splňuje požadavky na instalaci do všech obytných prostor, ale také do prostorů s nízkou až střední komerční zátěží. Atraktivní dekory odpovídají současným trendům a preferencím koncových uživatelů. Celá kolekce je rozdělena do tří samostatných výrobních řad a to podle celkové tloušťky a také třídy odolnosti. K dispozici tak máme laminátové plovoucí podlahy StepLaminate - 31/7, 32/8, 32/11.

 

StepLaminate 7/31               CENA: 230,- Kč/m2  (cena bez DPH)

Specifikace podlah StepLaminate 7/31 Galerie všech dekorů StepLaminate 7/31

Základní řada laminátových plovoucích podlah z kolekce StepLaminate. Na výběr jsou v poslední době výrobci lehce opomíjené vzory parket a půlprken. Z hlediska rozměrů lamel se jedná o klasický rozměr 1292×192 mm. Hrany desek jsou bez přiznaných spár. Pro perfektní vzhled jsou využity různé povrchové úpravy tak, aby i povrch podlahy odpovídal daným dekorům. Z dalších vlastností stojí za zmínku antistatické vlastnosti krytiny, použití prověřeného zámku JUST clic!, špičkový a šetrný výrobní postup, konstantní úroveň kvality zpracování,… Užitná třída 31 garantuje dostatečnou odolnost pro vysokou bytovou nebo mírnou komerční zátěž. Kvalitní základní deska o standardní tloušťce 7 mm garantuje dostatečnou stabilitu a tedy i celkovou životnost podlahové krytiny. Při užití v domácnostech je výrobcem poskytována prodloužená 15 letá záruka. Kolekce StepLaminate je privátní značkou společnosti Step Style. Jedná se o zakázkovou výrobu laminátových podlah u společnosti Egger. Hledáte-li cenově výhodné řešení a nechcete riskovat s výrobky neznámého původu, kolekce StepLaminate by pro vás mohla být to pravé.

 

StepLaminate 8/32                CENA: 290,- Kč/m2  (cena bez DPH)

Specifikace podlah StepLaminate 8/32 Galerie všech dekorů StepLaminate 8/32

Řada StepLaminate 8/32 je robustní, odolné řešení, které si poradí i s vysokou zátěží. Na výběr jsou především prkenné dekory. Z hlediska rozměrů lamel se jedná o klasický rozměr 1292×192 mm. Hrany desek jsou bez přiznaných spár. Pro perfektní vzhled jsou využity různé povrchové úpravy tak, aby i povrch podlahy odpovídal daným dekorům. Z dalších vlastností stojí za zmínku antistatické vlastnosti krytiny, použití prověřeného zámku JUST clic!, špičkový a šetrný výrobní postup, konstantní úroveň kvality zpracování,… Užitná třída 32 garantuje dostatečnou odolnost pro vysokou bytovou nebo běžnou komerční zátěž. Kvalitní základní deska o tloušťce 8 mm garantuje značnou stabilitu a tedy i celkovou životnost podlahové krytiny. Při užití v domácnostech je výrobcem poskytována prodloužená 20 letá záruka. Kolekce StepLaminate je privátní značkou společnosti Step Style. Jedná se o zakázkovou výrobu laminátových podlah u společnosti Egger. Hledáte-li cenově výhodné řešení a nechcete riskovat s výrobky neznámého původu, kolekce StepLaminate by pro vás mohla být to pravé

 

StepLaminate 11/32              CENA: 450,- Kč/m2  (cena bez DPH)

Specifikace podlah StepLaminate 11/32 Galerie všech dekorů StepLaminate 11/32


Nejvyšší řadou kolekce je StepLaminate 11/32. Při tloušťce 11mm se jedná o maximálně stabilní krytinu s opravdu dlouhou životností. Na výběr jsou výhradně prkenné dekory. Z hlediska rozměrů lamel se jedná o klasický rozměr 1292×192 mm. Hrany desek jsou s přiznanými spárami po všech čtyřech stranách lamely. Pro perfektní vzhled jsou využity různé povrchové úpravy tak, aby i povrch podlahy odpovídal daným dekorům. Z dalších vlastností stojí za zmínku antistatické vlastnosti krytiny, použití prověřeného zámku PRO clic!, špičkový a šetrný výrobní postup, konstantní úroveň kvality zpracování,… Užitná třída 32 garantuje dostatečnou odolnost pro vysokou bytovou nebo běžnou komerční zátěž. Při užití v domácnostech je výrobcem poskytována prodloužená 20 letá záruka. Kolekce StepLaminate je privátní značkou společnosti Step Style. Jedná se o zakázkovou výrobu laminátových podlah u společnosti Egger. Hledáte-li cenově výhodné řešení a nechcete riskovat s výrobky neznámého původu, kolekce StepLaminate by pro vás mohla být to pravé.

.

 

 

 

 

 


Kontakt

Špitt Jan, DiS.

Čajkovského 45/6
Olomouc
779 00


mob.: +420 724 583 125

IC: 03790088