PARKETOVÁ SOKLOVÁ LIŠTA

   Čisté linie parketové soklové lišty stylově zakončí jakoukoli prkennou podlahu. Na zadní straně soklové lišty je drážka pro skrytí telefonních nebo počítačových kabelů. Pokud zacvaknete sokl do profilu kolejnice Quick-Step Track, vždy na kabely snadno dosáhnete. Pokud žlábky na kabely nepotřebujete, můžete soklovou lištu jednoduše přilepit pomocí lepidla Quick-Step One4All Glue.

 

SOKLOVÁ LIŠTA PARQUET LARGO

   Parketové sokly Quick-Step Largo byly speciálně vyvinuty tak, aby odpovídaly dlouhým a širokým prknům podlahy Quick-Step Largo. Soklové lišty Parquet Largo mají vzadu rovněž drážku na kabely. Pokud zacvaknete sokl do profilu kolejnice Quick-Step Track, vždy na kabely snadno dosáhnete.

 

STANDARDNÍ SOKL

Tyto standardní, a přesto vysoce kvalitní sokly jsou navrženy tak, aby se hodily do každého interiéru.

 

VENKOVSKÝ SOKL

Máte široký dilatační spoj? Tyto tradiční sokly poskytují perfektní řešení.

 

SOKL SCOTIA

Diskrétní zakončení vaší podlahy. V případě potřeby lze sokly Scotia také kombinovat se stávajícími sokly.

 

SOKLY, KTERÉ LZE NATÍRAT

S natíratelnými sokly Quick-Step propůjčíte svému interiéru osobitý charakter. Lze je nařezat na požadovanou výšku. Pokud chcete, můžete tyto dvě poloviny zkombinovat a použít společně, nebo je použít jednotlivě a vytvořit dva sokly z jednoho profilu. Můžete je natřít na jakoukoli barvu, jaká se vám líbí, nebo je nechat v původní bílé barvě.

 

OVOLO

Ovolo je víceúčelový natíratelný sokl. Je vybaven technologií Incizo a lze jej nařezat na požadovanou výšku. Zvolte si preferovanou výšku a hrajte si s téměř nekonečnými možnostmi a kombinacemi.

 

OGEE

Sokly Ogee se svým specifickým tvarem dodávají interiéru charakter. Jsou vybaveny technologií Incizo a lze je nařezat na požadovanou výšku. Zvolte si preferovanou výšku a hrajte si s téměř nekonečnými možnostmi a kombinacemi.

 

FLEXIBILNÍ NATÍRATELNÝ SOKL - QSFLEXSKR

Pěkné zakončení vašich kulatých sloupů nebo zakřivených zdí? Žádný problém s tímto natíratelným flexibilním soklem vyrobeným z pružné, ale pevné pěny. Tato soklová lišta je 4 cm vysoká a 1,4 cm silná a může být seříznuta na přesnou délku, kterou potřebujete.

K instalaci tohoto pružného soklu ke zdi můžete použít kontaktní nebo kaučukové stavební lepidlo (nikoli Quick-Step One4All Glue). Nejprve aplikujte základovou barvu a potom nátěr dokončete akrylovou barvou na zdi.

Flexibilní natíratelný sokl pro podlahoviny Quick-Step

Chcete-li i ostatní zdi ve vaší místnosti pěkně zakončit stejným soklem, můžete si také zvolitneflexibilní verzi (QSPSKR4PAINT).

 

KRYCÍ SOKLY

Tyto kryty soklových lišt lze umístit na stávající sokly. Instalace je rychlá a nehrozí žádné nebezpečí poškození zdi.