DOPLŇKY (SOKLY, PODLOŽKY)

 

 Objevte naši úplnou řadu pečlivě vybraných doplňků pro dokonale zakončenou podlahu. Máme řešení pro každou podlahu a každou situaci. Snadno se používají a vždy přinesou profesionální výsledek.

SOKLY

Vyberte si z naší široké řady vysoce kvalitních soklů, které ladí s každou podlahou a interiérem. Každý z nich byl pečlivě testován na kvalitu stejně jako vaše podlaha. To znamená, že můžete využít plnou záruku Quick-Step pro dlouhá léta bez starostí.

 

PODKLADOVÉ VRSTVY

Instalace správné podkladové vrstvy bude mít velký vliv na konečný vzhled, kvalitu a pohodlí vaší podlahy. Na základě více než 20letých zkušeností vybrali naši specialisté kolekci vysoce kvalitních podkladových vrstev, jež poskytují vynikající akustickou a tepelnou izolaci, vytvářejí rovnou základnu pro novou podlahu Quick-Step a snadno se instalují.

 

PROFILY ZAKONČOVACÍ 

Všestranné zakončovací profily Quick-Step jsou mimořádně vhodné pro dokonalé zakončení podlahy a schodů.

 

 • Quick-Step Incizo: s patentovaným profilem Quick-Step Incizo si můžete v mžiku vytvořit zakončení, jaké potřebujete. Přiloženou řezačkou jednoduše seřízněte základní profil Incizo na požadovaný tvar. Profil Incizo můžete použít:

 

  1. ke spojení dvou podlah stejné výšky;
  2. k přemostění rozdílů ve výškách mezi dvěma podlahami;
  3. k zakončení podlahy u zdi nebo pod oknem;
  4. ke spojení podlahy s kobercem;
  5. k zakončení schodů nebo stupňů.
 • Quick-Step Multifunctional: se super-pevným hliníkovým profilem Quick-Step Multifunctional můžete vyrovnat různé výškové rozdíly a nechat podlahu hladce přejít v jakýkoli jiný typ podlahy nebo ukončit podlahu proti oknu či zdi. Hliník je dodáván ve třech různých barvách: zlaté, stříbrné a bronzové. Profil Multifunctional můžete použít:
  1. ke spojení dvou podlah stejné výšky; 
  2. k přemostění rozdílů ve výškách mezi dvěma podlahami; 
  3. k zakončení podlahy u zdi nebo pod oknem; 
  4. ke spojení podlahy s kobercem.