QUICK STEP

 

CO JE TO LAMINÁTOVÁ PODLAHA?

  Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce (HDF). Všechny laminátové podlahy Quick-Step se skládají ze čtyř různých vrstev:

1. TRANSPARENTNÍ KRYCÍ VRSTVA ODOLNÁ PROTI OPOTŘEBENÍ

  Tato vrchní vrstva zajišťuje odolnost podlahy Quick-Step proti skvrnám, opotřebení, nárazům, poškrábání, popálení a chemikáliím používaným v domácnosti. Tvoří ji několik melaminových vrstev, jež jsou pod vysokým tlakem a teplotou nalisovány na desku jádra z HDF. Tato povrchová vrstva má dřevěnou nebo dlaždicovou texturu/strukturu, jež se nazývá ‚registered-embossed‘. Znamená to, že tato povrchová struktura je v dokonalém souladu s designem.

 

2. DEZÉNOVÁ VRSTVA

  Jedná se o vrstvu, jež určuje skutečný vzhled vaší podlahy. Dezénová vrstva je fotografie skutečného dřeva či dlaždic s velmi vysokým rozlišením, jež je důmyslnými tiskovými technologiemi přetisknuta a na povrchu pokryta melaminovou pryskyřicí. Kombinace dokonalého designu a povrchové struktury činí imitaci dřeva a dlaždic nadmíru realistickou a přirozenou.

 

3. LEPENÁ DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKA ODOLNÁ PROTI VLHKOSTI

  Tato dřevotřísková (HDF) deska je srdcem laminátové podlahy Quick-Step. HDF znamená ‚dřevovláknitá deska vysoké hustoty‘. Tvoří ji zpracovaná dřevěná vlákna a vysoce kvalitní melaminová pryskyřice. Jde o nově zpracovanou dřevovláknitou desku, jež umožňuje využití všech částí stromu. Tato deska je svým složením a technickými charakteristikami velmi homogenní. Je extrémně trvanlivá, stabilní a vysoce odolná proti vlhkosti.

 

4. VYROVNÁVACÍ VRSTVA

  Tato spodní vrstva odolná proti vlhkosti zaručuje dokonale vyváženou desku, jež se při správné instalaci a údržbě nevyduje ani nezbortí.

Co je to laminát?

HydroSeal

  Podlaha Impressive a Impressive Ultra má nejen fantastický vzhled, ale nabízí také úžasné vlastnosti díky moderní inovační technologii společnosti QUICK-STEP.

Unikátní VODĚODPUDIVÁ vrstva

  Dnes je čištění prakticky bezpracné, prosakování vody je věcí minulosti. Naše nová řada Imprtessive je doplněna o hydrofobní vrstvu HydroSeal na hranách.

Voda jednoduše zůstává na této jedinečné vrstvě a vytváří kapky, které lze ihned setřít.

Antistatický spoj

  Antistatický spoj mezi prkny odpuzuje prach a zabraňuje hromadění nečistot v drážkách, což pro vás znamená méně údržby při snaze o dosažení dokonalého vzhledu.

Designer´s Choice

  Pro sortiment QUICK-STEP jsou vybírány jen ty nejlepší vzory. Nejpoutavější ukázky, na které jsou naši designéři obzvláště hrdí, jsou označeny logem DESIGNER´S CHOICE.

QUICK-STEP je synonymem odolnosti a trvalé krásy. Široká paleta vzorů dokáže ve Vašem interiéru pravá kouzla; učiní z něj opravdový domov. Proměna Vašeho domu v domov je přesně to, co motivuje tým našich návrhářů. Vášní pracovníků QUICK-STEP je vyvíjet nejkrásnější podlahy a jedinečnou technologii, která za nimi stojí.

  Naši návrháři promítají Vaše potřeby do módních a zároveň nadčasových podlah. Podlah, na nichž se můžete pohybovat. Podlah pro život.

SCRATCH GUARD

  Podlahy samozřejmě bývají vystaveny velké aktivitě. Skotačící děti, domácí mazlíčci a večírky. Vaše podlaha toho musí vydržet hodně. Po určité době může kvůli drobným šrábancům ztratit přitažlivý vzhled. U podlahy QUICK-STEP tomu tak není. Po týdnech, měsících a letech používání je Vaše podlaha stejně krásná a intenzivní jako první den. Testy prokazují, že podlahy QUICK-STEP se SCRATCH GUARD jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlaha bez SCRATCH GUARD.

Technologie, inovace

  Technologie SCRATCH GUARD, díky níž je povrchová vrstva našich podlah ještě odolnější proti poškrábání, poskytuje dlouhotrvající ochranu. SCRATCH GUARD využívá revoluční technologii CROSS-LINK a technologii nanočástic. Je to pouze jedna z unikátních vlastností, kterým podlaha QUICK-STEP vděčí za svojí odolnost.

 

www.quick-step.cz/laminat